Göcük manşet

3 yılın başarı öyküsü

Gölcükün tanınmış ve sevilen genç işadamlarından Büyükbudak Sigorta sahibi Mustafa Büyükbudak yükselen ve başarılı bir ivme yakaladıklarını belirtti. Gölcük’lü girişimci, 3 yılın sonunda tüm süreçlerde müşterilerinin yanında bulunarak başarılı işlere..

3 yılın başarı öyküsü

Gölcükün tanınmış ve sevilen genç işadamlarından Büyükbudak Sigorta sahibi Mustafa Büyükbudak yükselen ve başarılı bir ivme yakaladıklarını belirtti. Gölcük’lü girişimci, 3 yılın sonunda tüm süreçlerde müşterilerinin yanında bulunarak başarılı işlere imza atıyor.


BİLİNÇLİ MÜŞTERİ SAYISI ARTTI
Büyükbudak Sigorta sahibi Mustafa Büyükbudak “Gölcük’te sigorta konusunda bilinçli müşterilerimiz çoğalmakta, bunun paralelinde de sigorta poliçelerinde müşterilerimizin gece veya gündüz olmak üzere her zaman hizmetlerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

sense adsense-midtext' style='float:right;margin:12px'>

 

BİN MÜŞTERİYE HİZMET VERİYORUZ
Büyükbudak “İlçemizde yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımızı Gölcük halkımız biliyor bu vesileyle de müşterilerimizin teveccühlerini kazanmaya devam ediyoruz, 3 yılımıza girdiğimiz bu yılda yaklaşık Bin müşterimize hizmetimizi sürdürüyoruz” dedi.
20 SİGORTA ŞİRKETİYLE ÇALIŞIYORUZ
Mustafa Büyükbudak sözlerini şu sözlerle sonlandırdı Büyükbudak “İlçemizde 3 yıldır devam ettiğimiz sigorta üzerine müşterilerimizin memnuniyetleri sayesinde ve Türkiye’de faaliyet gösteren 20 Sigorta Şirketiyle çalışıyoruz, bu vesile ile Gölcük halkına hizmet etmekten mutluluk duymaktayız, Kocaeli ve civar illerden de müşterimiz bulunmakta, çözüm ve memnuniyet odaklı bir çalışma anlayışı içerisindeyiz. Bunun sonucunda da süreklilik ve başarı geliyor.

YORUMLAR (1)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL