8 sokakta Evden gelen kötü koku, mahalleyi ayağa kaldırdı

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bir binadan gelen kötü koku, mahalleyi ayağa kaldırdı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında giyinerek olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, kapıyı kırdıklarında kedi ölüsüyle karşılaştı Kocaeli’nin Gölcük ilçesi..

8 sokakta Evden gelen kötü koku, mahalleyi ayağa kaldırdı
Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bir binadan gelen kötü koku, mahalleyi ayağa kaldırdı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında giyinerek olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, kapıyı kırdıklarında kedi ölüsüyle karşılaştı
Kocaeli’nin Gölcük ilçesi Donanma Mahallesi 8. Sokak’ta bir binadan gelen kötü koku, mahalleyi ayağa kaldırdı. Evde bulunan bir vatandaşın ölmüş olabilme ihtimali üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri çağırıldı. Koronavirüs tehdidine karşı korunaklı kıyafetlerle olay yerine gelen ekipler, evin kapısını kırdıktan sonra içeriye girdi. Ev sahiplerinin nerede olduğu bilinmezken girilen evde kötü kokunun çürümeye başlamış kedi ölüsünden geldiği anlaşıldı. Kedi ölüsü, ekipler tarafından evden alındı. Kedinin ev sahiplerinin mi, yoksa sokak kedisi mi olduğu bilinmiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL