Asayiş Göcük Gündem manşet

Devrilen traktörden son anda kurtuldu

Gölcük Ayvazpınar köyünde orman işletmesinin köyü kışlık odunların taşıma işini alan Yaşar Yıldız’ın traktörün fireni patlayınca devrilirken son anda kurtuldu. Edinilen bilgi ve iddialara göre öğleden sonra Ayvazpınar köyünde Orman..

Devrilen traktörden son anda kurtuldu

Gölcük Ayvazpınar köyünde orman işletmesinin köyü kışlık odunların taşıma işini alan Yaşar Yıldız’ın traktörün fireni patlayınca devrilirken son anda kurtuldu.

Edinilen bilgi ve iddialara göre öğleden sonra Ayvazpınar köyünde Orman İşletmesi tarafından köylünün kışlık odun ihtiyacı için kesin işlerinin taşıma işlerini yapan Hasaneyn köyü sakinlerinden Yaşar Yıldız odun taşımak için kullandığı 41 E 6428 plakalı traktörüne odunları yükledikten sonra bir anda fireni patladığını fark etti.

Fireni patlayan traktörün römorku devrildi römorkun devrilmesiyle birlikte Yaşar Yıldız kendini traktörden atladı ancak römorkun üzerindeki odunların altında kalan Yaşar Yıldız’ı çevredeki köylülerin görmesi üzerine yardım çağırdılar.

Köylülerin kaza sonrasında köylüler odunların arasında kalan sürücü Yaşar Yıldız’ı kurtarırken olay yerine çağrıldı. Olay yerine gelen 112 sağlık ekibi ve jandarma ekipleri yerde yatan yaralı Yaşar Yıldız’

n ilk müdahalesinin ardından Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine sevk edildi. Yaşar Yıldız’ın yapılan muayenede hayati tehlikesi bulunmazken Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL