Aktüel Dünya Gündem Kocaeli

Gölcük’lü Bahattin Kılıç Düzcelileri coşturdu

Düzce Belediyesinin düzenlemiş olduğu hamsi festivalinde Gölcük’ün evladı olan Bahattin Kılıç Trabzonlu hemşerilerini coşturdu. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü her sene düzenledikleri Hamsi Festivalinde hemşerilerini bu sene de bir araya..

Gölcük’lü Bahattin Kılıç Düzcelileri coşturdu

Düzce Belediyesinin düzenlemiş olduğu hamsi festivalinde Gölcük’ün evladı olan Bahattin Kılıç Trabzonlu hemşerilerini coşturdu.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü her sene düzenledikleri Hamsi Festivalinde hemşerilerini bu sene de bir araya getirdi ve hemşerilerinde büyük takdir toplarken hamsi festivalinde Gölcük’ün evladı olan Bahattin Kılıç’ın bir birinden güzel türküleriyle Düzcelileri coşturdu.

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen hamsi festivalinde büyük izdiham yaşanırken tonlarca hamsi pişirilip ikram edildikten sonra Karadeniz’in güzel sesleri tek tek sahne alırken Gölcük’lü Bahattin Kılıç ise Hamsi festivalinde Düzcelilere güzel dakikalar yaşattı ve eğlendirdi.

Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü “Düzce’nin geleneksel hamsi festivalini bu yılda yap

tık, bu güzel etkinliğimize katılan siz değerli hemşerime katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Festivale katılan vatandaşlar ise Başkan Özlü’ye büyük destek verdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL