Uncategorized

HARB-İŞ’TEN KAYMAKAMA ZİYARET

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Yönetimi, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut’a, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Turhan Yıldız, İkinci Başkanı Remzi Köstence, Genel Sekreteri Korkut Gökbayrak,..

HARB-İŞ’TEN KAYMAKAMA ZİYARET

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Yönetimi, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut’a, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Turhan Yıldız, İkinci Başkanı Remzi Köstence, Genel Sekreteri Korkut Gökbayrak, Mali Sekreteri Nusret Subaşı ve Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri Selami Bulut katılım gösterdi. Sendika Şube Başkanı Yıldız, Kaymakam Karabulut’a sendikaları adına bir hediye takdiminde bulundu.

ight;margin:12px'>

‘GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ’

Gerçekleştirilen ziyarette sözü alan Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Yıldız, “Öncelikle ilçemize atanmış olmanızdan ötürü hayırlı olsun dileklerimizi sunuyor, görevinizde başarılar diliyoruz. Bizler Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi olarak tersanemizde ve bağlı birliklerde çalışan işçi arkadaşlarımızın temsilcileri olarak sizlere bir ziyaret gerçekleştirmek istedik. Ülkemiz savunma sanayisine önemli katkılarda bulunan arkadaşlarımızla birlikte, büyük bir görevi yerine getiriyoruz. Ülkemiz adına yaptığımız her çalışmadan da büyük bir gurur duyuyoruz. Bizi kabul ettiğiniz için tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL