Göcük Gündem Uncategorized

KAYMAKAMIMIZDAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA DAVET

KAYMAKAMIMIZDAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA DAVET         İlçemizde Covid-19’un yayılmaya başladığı ilk günlerden bu yana tüm dünyada baş gösteren bu salgının etkilerini en aza indirmeye yönelik tedbirleri hayata geçirdik ve çalışmalarımızı çok..

KAYMAKAMIMIZDAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA DAVET

KAYMAKAMIMIZDAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA DAVET

        İlçemizde Covid-19’un yayılmaya başladığı

ilk günlerden bu yana tüm dünyada baş gösteren bu salgının etkilerini en aza indirmeye yönelik tedbirleri hayata geçirdik ve çalışmalarımızı çok yoğun bir şekilde yürütüyoruz.

         Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlatılan Covid-19’a karşı alınan tedbirler dolayısıyla mağduriyet yaşayabilecek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak için “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek ilçemizde kampanyanın başlangıcını bir aylık maaşımı kampanyaya bağışlayarak başlattım. Bu kapsamda kampanyanın organize edilmesi, yürütülmesi için bir komisyon oluşturduk. Zor günlerde birbirimize destek olan, dayanışma örneğinin en güzelini sergileyen vatandaşlarımızı bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum. Gün; birlik günüdür, dayanışma günüdür, zorda kalanlara destek günüdür.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL