Aktüel Gündem Uncategorized

Kübra Nur ve Cemil’in MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ

Türk Harb-iş Sendikası Kocaeli Şube yöneticisi Mali Sekreteri Nusret Subaşı’nın Oğlunu Cemil Subaşı’yı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda gerçekleşen görkemli düğüne Subaşı ve Kızmaz ailesinin çok sayıda dostları..

Kübra Nur ve Cemil’in MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ

Türk Harb-iş Sendikası Kocaeli Şube yöneticisi Mali Sekreteri Nusret Subaşı’nın Oğlunu Cemil Subaşı’yı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda gerçekleşen görkemli düğüne Subaşı ve Kızmaz ailesinin çok sayıda dostları katılım sağladı.
Güzellikleri ile herkesi büyülediler
Emine ve Hicri Kızmaz çiftinin güzeller güzeli kızları Kübra Nur ile Zeliha ve Nusret Subaşı’ın yakışıklı oğlu Cemil Subaşı görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.
Türk Harb-iş Sendikası Kocaeli Şube yöneticisi Mali Sekreteri Nusret Subaşı kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Genç çift düğün töreninde güzellikleri ile katılanları büyülerken, çiftin heyecanı ve mutluluğu gözlerden kaçmadı.
Görkemli düğün
Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleşen görkemli düğün oldukça güzel ve renkli geçerken, genç çift hayatlarının en mutlu gününde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Bizde Gölcük Objektif İnternet Gazetemiz adına genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL