Aktüel Foto Galeri Göcük Sağlık

Müftülükten Hasta ziyareti

Gölcük Müftülüğü Mevlid-i Nebi haftası etkinlikleri kapsamında Gölcük Necati çelik Devlet Hastanesinde yatan hastalara ziyaret etti, yeni doğan bebeklere de ezan okudu. Müftülüğün hastane programına Gölcük İlçe Müftüsü İlyas Öztel,..

Müftülükten Hasta ziyareti

Gölcük Müftülüğü Mevlid-i Nebi haftası etkinlikleri kapsamında Gölcük Necati çelik Devlet Hastanesinde yatan hastalara ziyaret etti, yeni doğan bebeklere de ezan okudu.
Müftülüğün hastane programına Gölcük İlçe Müftüsü İlyas Öztel, Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Yüksel Pehlivan müftülük personeli ile birlikte ziyaret ettiler.
HASTALARA ŞİFA DİLEDİLER
Müftü Öztel, Milli Eğitim Müdürü Gülsuyu Başhekim Pehlivan hastanede yatan hastalara ziyaret ederek şifalar diledi ayrıca Mevlid-i Nebi Haftalarını kutlarken gül ve Peygamber efendimizin hayat kitabı hediye ettiler.
BEBEKLERE EZAN OKUDU ALTIN HEDİYE ETTİ
Gölcük Necati Çelik Devlet hastanesinde yeni dünyaya gelen bebeklere Gölcük Müftüsü İlyas Öztel tarafından ezan okurken ayrıca hediye olarak da altın hediye etti ve ailelere Mevlid-i Nebi haftalarını kutladı gül ve peygamber efendinin hayatı adlı kitap hediye edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL