Gündem

O barajla ilgili yeni gelişme!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi’nin ekim ayı toplantısı 10 Ekim Perşembe günü saat 15.00’te fuar içerisindeki Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Meclise Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın..

O barajla ilgili yeni gelişme!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi’nin ekim ayı toplantısı 10 Ekim Perşembe günü saat 15.00’te fuar içerisindeki Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Meclise Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın başkanlık yapacak. Mecliste 69 tane gündem maddesi görüşülecek.
İHSANİYE İÇİN KORUMA ALANI
İmar ve Bayındırlık Komisyonunun, Karamürsel Belediyesi, DSİ Genel Müdürlüğü tarafından revize edilen Kocaeli İhsaniye Barajı Havzası havza sınırının ve koruma alanlarının yeniden düzenlenmesine ilişkin 1/50000 ölçekli çevre düzeni,  1/25000 ve 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği ile ilgili raporu görüşülecek.

 

KODLAMA ATÖLYESİ
Plan ve Bütçe Komisyonu ile Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu’nun,

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ‘Kodlama Atölyeleri Projesi’ için protokol yapma yetkisi ile ilgili raporu meclise gelecek.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

küfür hakaret yorumları kabul edilmeyecektir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL